Interjú az Új Ember húsvéti számában és a Magyar Kuríron

„A tanár személye a kulcs” címmel interjú jelent meg az Új Ember katolikus hetilap húsvéti számában elnökségünk két tagjával, Mikesy Andrással és Lakatos Mátéval.

Olvasnivaló szünetre hivatásról, tanár-diák kapcsolatról, a Küldetésről, és arról, hogy min lenne szükséges javítani az oktatási rendszerben.

Az interjú a Magyar Kurír oldalán is elérhető már.

Scroll to Top