„A tanár személye a kulcs” címmel interjú jelent meg az Új Ember katolikus hetilap húsvéti számában elnökségünk két tagjával, Mikesy Andrással és Lakatos Mátéval.
Olvasnivaló szünetre hivatásról, tanár-diák kapcsolatról, a Küldetésről, és arról, hogy min lenne szükséges javítani az oktatási rendszerben.
Az interjú a Magyar Kurír oldalán is elérhető már.



