GINOP PLUSZ projekt

Beszámoló, Cikkek, GINOP PLUSZ projekt

Levegővétel

2026. február 19-én került megrendezésre a Levegővételre. A rendezvényre oktatási intézményekben dolgozó pedagógusokat, valamint oktatást és nevelést segítő szakembereket hívtunk meg azzal a céllal, hogy egy olyan délutánt biztosítsunk számukra, amely a megállásról, a feltöltődésről és a szakmai–emberi kapcsolódásról szól.

Scroll to Top